Rezerwacja telefoniczna: +48 505 300 317 / 668-99-50-50

Regulamin

Regulamin wynajmu i rezerwacji domków „Pod Akacją”

Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i najmu domków letniskowych. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji (wpłacenia ustalonej wcześniej kwoty zaliczki) umowę najmu uważa się za zawartą.

Rezerwacji można dokonać  telefonicznie lub droga mailową. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu ustalonej kwoty zaliczki w ciągu 5 dni od daty wstępnej rezerwacji. Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji wstępnej. Pozostałą kwotę za pobyt  należy wpłacić przelewem na konto lub gotówką w dniu przyjazdu przy odbieraniu kluczy. W przypadku rezygnacji z pobytu z przyczyn nie zależnych od właściciela zaliczka nie podlega zwrotowi.

1. W dniu rozpoczęcia pobytu właściciel ma prawo pobrać zwrotną kaucję w kwocie indywidualnie określonej.
2. Doba zaczyna się od godzny 14.00 w dniu przyjazdu  a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.
3. Podana w opisie obiektu liczba osób jest uważana za liczbę maksymalną. Przebywanie w obiekcie większej liczby osób niż podano w opisie domu musi być poprzedzone zgodą właściciela. W tym przypadku należy się liczyć z dodatkową opłatą uzgodnioną z właścicielem.
4. Wynajmujący są zobowiązani do gruntownego posprzątania obiektu przed jego opuszczeniem.
5.Nie przyjmujemy zwierząt
6. Uwagi co do uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Właściciela.
7.Właściciel nie wyraża zgody na palenie papierosów  w domku
8. W domku obowiązuje całkowity zakaz smażenia ryb
9. . Parkowanie samochodów jest możliwe tylko w wyznaczonym specjalnie do tego celu miejscu wskazanym przez Właściciela.
10.Obowiązkiem jest oddanie domku w dniu wyjazdu w takim stanie jakim odebrano w dniu przyjazdu. Za wszelkie zniszczenia oraz braki zostanie obciążony wynajmujący.
11. Na ośrodku domków „Pod Akacją” obowiązuje cisza nocna od godziny 23.00 do godziny 6.00.